1. Tanımlar

 

1.1. Kullanıcı ya da siz — siteye erişen ve / veya Hizmetleri kullanan bir kişi, bir şirket ve temsilcileri.

 

1.2. Fiziksel kişi — Bir tüzel kişiliği olmayan, Siteyi ve / veya Hizmetleri kişisel ihtiyaçlar için ve yalnızca kendi adına kullanan medeni hukuk kapasitesi ve tam medeni hukuk kapasitesine sahip bir kişi.

 

1.3. şirket — ticari bir varlık ( "iş varlık"), Site ve / veya Hizmetlerin kullanımı ile ticari faaliyetlerde bulunan bir tüzel ya da bireysel girişimci.

 

1.4. Web sitesi — "Ulaştırma ve bilgi sunucusu lardi-trans.com", bilgi kaynakları (lardi-trans.com yönlendirme diğer alan adları üzerinden de dahil) etki alanı adı lardi-trans.com İnternet'teki mevcut.

 

1.5. Lardi-Trans ya da biz — Limited Şirket "Lardi", bir kişinin kayıtlı ve Ukrayna, USR kodu 30516477 yasalarına göre faaliyet.

 

1.6. Servis / Hizmetleri — bilgileri ve / veya başka yollarla Site üzerinden kullanıcılara (şirket) sağlanan hizmetler (özellikle fakat münhasıran, e-posta posta listesi aracılığıyla) ticari markaların yasal kullanımıyla "Lardi-Trans", "Lardi-Trans" ve / veya benzeri (türevleri) belirtme, hem de Sitenin ilgili fonksiyonel bölümler ve hizmet temin etmek için yöntemler.

 

2. Genel Hükümler

 

2.1. Bu Kullanıcı Sözleşmesi (bundan — "Sözleşme") arasında bir taraftan (bundan sonra "Kullanıcı" olarak anılacaktır) ve Lardi-Trans, diğer taraftan, ilişki Sitesi ve / veya Hizmetlerin sağlanması operasyon kaynaklanan, yönetir. Özellikle, ancak bununla sınırlı olmamak üzere, mevcut anlaşma Sitesi ve / veya Hizmetlerin şartlarını ve koşullarını belirler.

 

2.2. İşbu Anlaşma (Anlaşmanın bir parçası olan belirli Hizmetlerin kullanım Şartları ve Koşulları dahil), ilgili hükümlerin prensip olarak ücretsiz / kayıt dışı erişim için geçerli olduğu ölçüde, Site'nin hem kayıtlı hem de kayıtlı olmayan Kullanıcıları için geçerlidir.

 

2.3. Şirket'in her temsilcisi, aksi halde düşünmek için yeterli sebep olmadığı sürece, ilgili Şirketin usulüne uygun yetkili temsilcisi olarak kabul edilir ve aksi açıkça belirtilmedikçe, Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerinin bu Şirket için tam olarak geçerli olduğu anlaşılmaktadır.

 

2.4. Bu Sözleşme Siteye girdikten sonra Kullanıcı tarafından kullanılabilir hale gelir. Siteyi, herhangi bir Hizmeti kullanmak ve / veya bir hesabı kaydetmek, Kullanıcının bu Sözleşmenin tüm şartlarına ve koşulsuz kabulüne ilişkin onayının onaylanması anlamına gelir.

 

2.5. Lardi-Trans, kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcıya özel önceden ve / veya müteakip bildirimde bulunmaksızın Sözleşmeyi istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşmanın mevcut sürümüne her zaman şu adresten ulaşılabilir:. Sözleşmede yapılan herhangi bir değişiklikten sonra Site Kullanıcısı ve / veya Hizmetlerinin sürekli kullanımı, Kullanıcının bu tür değişikliklere koşulsuz olarak onay vermesini gerektirir.

 

3. Sınırlama Pasif Lardi-Trans

 

3.1. Siteye ve Hizmetlere Erişim "olduğu gibi" şeklinde sağlanır ve Lardi-Trans gerekmediği sonucuna Kullanıcının beklentileri ve / veya amaçlarla Sitesi ve / veya Hizmetleri.

 

3.2. Kullanıcı anlar ve ona Hizmet ve / veya Site işlevselliği mevcut seti değiştirmek için Kullanıcı kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber verilmeksizin, Lardi-Trans hakkına sahip olduğunu kabul eder.

 

3.3. Site ve hizmetlerinin kullanıcısı olarak, bir işletme varlığı olduğunu anlar ve hizmet ve / veya bir kullanıcıya kendi alakalı olmayan nedeniyle Sitesinin işlevselliği erisimle onların hukuki statüsü göz önüne alındığında, kısıtlamaların bir numarası vardır, kabul eder Doğal bir kişi, vb kişiler, marka, logo, emir ve değerlendirmeleri yerleştirerek ekleyerek: dahil - Lardi-Trans kendi takdirine bağlı ve Hesap haber vermeden değiştirme hakkını saklı olan bir listesi.

 

3.4. Kullanıcı anlar ve Lardi-Trans Sitesi ve / veya Hizmetlerin% 100 hatasız ve kesintisiz çalışmasını garanti etmemektedir ve herhangi donanım ve / veya yazılım kullanıcı ve / veya üçüncü taraf Teknik aksaklıklardan kaynaklanan olası zarardan sorumlu olmayacağını kabul eder taraf.

 

3.5. Kullanıcı anlar ve Lardi-Trans bilgilerin doğruluğunu garanti etmediğini kabul eder (özellikle fakat bununla sınırlı olmamak: ulaşım için sunulan uygulamaların mal ve / veya ücretsiz kargo taşımacılığı varlığı) üçüncü şahıslar tarafından Site'de yayınlanan ve tutulamayacağını olası hasarlar için sorumluluk kullanıcı ve / veya Site / Hizmetlerin kullanımından kaynaklanan üçüncü şahıslara neden oldu.

 

3.6. Kullanıcı, Lardi-Trans'un Sitede yayınlanan reklam bilgilerinin doğruluğundan ve reklamı yapılan malların / hizmetlerin kalitesinden sorumlu olmadığını kabul eder.

 

3.7. Lardi-Trans, istediği zaman, kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcı'nın Siteye veya belirli Hizmetlere erişimini askıya alma, kısıtlama veya sonlandırma hakkını, yalnızca Kullanıcı bu Sözleşmeyi ve / veya ilgili yasaları ihlal ederse dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere saklı tutar. Aynı zamanda, Kullanıcının hatasından kaynaklanan ihlal durumlarında, Lardi-Trans Hizmetlere erişim için ödenen fonların iadesinden ve / veya kayıpların telafisinden sorumlu değildir.

 

4. Hesap

 

4.1. Kullanıcı, bir hesap açmak için gerekli adımları atarak yeterli derecede yasal olarak yetkin, tam yetkin ve / veya uygun şekilde Şirket tarafından yetkilendirildiğini garanti eder.

 

4.2. Kullanıcı kayıt verileri doğru bilgiye sağlamakla yükümlüdür:

 • dahil olmak üzere şirketin, hakkında: adı, hukuki ve posta adresleri, kayıt (kimlik, vergi) kodu (sayı), telefon numarası, e-posta adresi, web sitesi adresi burada iş faaliyetinin uygulanmasına ilişkin mevcut diğer iletişim bilgilerine yanı sıra veri : iş durması ve fesih sürecinde tüzel verilerin sürecinde bireysel girişimci bulma konusunda bilgiler;
 • Bir gerçek kişi hariç işletmelerin, hakkında: adı, soyadı, soyadı, kimlik numarası, kayıt adresi, irtibat telefon numaraları;

ve her zaman güncel verilen bilgileri korumak.

 

4.3. Kullanıcı sorumludur ve bağımsız olarak hesabının Site'de güvenliğini sağlamak için önlemler alır (bağlantı giriş şifresi, e-posta adresi vb. Üzerindeki kontrol dahil). Kullanıcı hesabı kullanılarak gerçekleştirilen tüm işlemlerden kullanıcı tamamen sorumludur. Kullanıcı, üçüncü şahıslar tarafından Kullanıcı hesabının yetkisiz kullanımı durumunda Lardi-Trans'e derhal bildirimde bulunmayı taahhüt eder. Kullanıcı, kayıt verilerinde yanıltıcı olabilecek bilgileri, özellikle münhasıran olmayan şekilde kullanmamayı kabul eder: üçüncü tarafların ticari markalarını ve / veya ticari adlarını veya bunlara benzeyen karışıklık noktasına kadar olan adları; herhangi bir hesabın verilerini çoğaltan veriler.

 

4.4. Kullanıcı aynı anda birden fazla hesap kaydetmemeyi veya kullanmamayı kabul eder.

 

4.5. Şirket, bu hesabı, yalnızca doğrudan malların taşınması ile ilgili Şirketin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanmayı taahhüt eder.

 

4.6. Bir işletme olmayan bir gerçek kişi, özellikle de kendi ihtiyaçları için özel hesap kullanmak zorundadır, fakat münhasıran, malların taşıma ile ilgili.

 

4.7. Lardi-Trans sistemine (belgelendirme) doğrulanması parçası olarak, belgeler Kullanıcı tarafından sağlanan verileri teyit etmek nasıl ve esnek bir şekilde ve talep ve böyle sorular sonuçlarına dayanarak gerçekliğin kullanıcı hesabına göre kararlar saklı tutar.

 

4.8. Lardi-Trans aşağıdaki durumlarda, münhasıran özellikle Kullanıcı hesabının kayıt ve askıya / veya iptal (silme) hakkını saklı tutar, ancak:

 1. ihlali, bu bölümde kayıt koşulları göz önüne alındığında ve / veya hesabı kullanma;
 2. yerleştirme kurallarının ihlali (mesaj), ve / veya diğer bilgi kullanımı;
 3. Bilgi teknik koruma kaçınmak için başarılı veya başarısız girişimi, Site, karşı saldırılar çeşitli dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı Sitesinin komut olası hataların kasıtlı kullanımı değildir Hizmetlerinin sağlanmasında Lardi-Trans kullandı.

 

4.9. Lardi-Trans verilerine olduğu değişikliklerin kendileri tarihine halkın erişiminin aynı seviyede, hesap için herhangi bir giriş bilgilerinin kullanıcıya değişikliklerin geçmişini tutmak hakkını saklı tutar. Hesabınıza değişikliklerin geçmişini depolanan veriler hesabınızla ilişkili herhangi bir resmi mevcut durum ve ilişkilerin kurulması için ilgili olarak tanınan ve ek olarak vardır — Tartışmalı ve / veya şüpheli durumlarda ek belgesel kullanıcı veri değişikliklerinin bütünlüğü delil ve kullanımını temin önce ve bu değişikliklerden sonra, hesap — kayıt verilerinin zaman aciliyet şartnameye bakınız.

 

4.10. Lardi-Trans, kullanıcılardan bağımsız olarak kullanıcılar tarafından gönderilen veya diğer resmi kaynaklardan elde edilen tüm bilgi, veri ve bilgileri veritabanlarında saklama hakkını saklı tutar. Lardi-Trans, Gizlilik Politikası hükümlerine, ulusal mevzuat gereklerine ve uluslararası düzenleyici belgelerin hükümlerine uygun olarak belirtilen bilgi, veri ve bilgilerin gizliliğini sağlar.

 

4.11. Lardi-Trans veritabanlarından bilgilerin silinmesi, Gizlilik Politikası, ulusal mevzuatın gerekleri ve uluslararası düzenleyici belgelerin hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilir.

 

5. Kişisel veriler ve gizlilik

 

5.1. Kullanıcı - ticari işletme olmayan bir kişi, bu kişisel verilerin Gizlilik Politikasına uygun olarak işlenmesine Lardi-Trans izni (izin) verir. Bu izin, kimliğinin koşulsuz olarak onaylanmasına bağlı olarak, böyle bir bireyin Lardi Trans yönetimiyle temasa geçilerek herhangi bir zamanda iptal edilebilir. İşlemenin onayının geri çekilmesi durumunda, böyle bir bireyin kişisel verileri Lardi-Trans veritabanlarında saklanır ve ulusal mevzuat ve uluslararası düzenleyici belgelerin hükümleri dışında üçüncü taraflar tarafından kullanılamaz. Lardi-Trans veritabanlarından bilgilerin silinmesi, Gizlilik Politikası, ulusal mevzuatın gerekleri ve uluslararası düzenleyici belgelerin hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilir.

 

5.2. Özellikle, ancak münhasıran değil, Sitede yayın yaparken, Kullanıcı (Firmalar için) üçüncü şahısların kişisel verilerini içeren herhangi bir bilgiyi sağlar. Kullanıcı (Firmalar için), bu tür her bir işlemin, yasa ve / veya sözleşme ile oluşturulan üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyeceğini ve özellikle bu tür her bir işlemin, ilgili kişisel verilerin konusunun rızasıyla Kullanıcı'nın sorumluluğu kapsamında olduğunu garanti eder.

 

5.3. Kullanıcı gizliliği / tanıtım uygulanabilir, bireysel ayarlar özellikle Servis kullanıcının hesabından çerçevesinde kullanılmak üzere bilgi yerleştirilen seçim, görüş ve bilgilerin doğruluğu, ama bununla sınırlı olmamak üzere depolama hizmeti (Resimler) belgelemek için. eşit kişisel bilgilerin korunması ve ticari sır ve / veya diğer gizli bilgilerin korunması gibi bu hüküm kaygılar.

 

5.4. Site ve Lardi-Trans Hizmetlerini kullanırken, bir bireyin ırksal veya etnik köken, siyasi görüşler, dini ve diğer felsefi inançlar, sendika kuruluşlarına üyelik ve biyometrik veriler, sağlık verileri, kişisel ve cinsel yaşam hakkında bilgi vermesi yasaktır. . Bu tür bir bilgi algılanırsa, herhangi bir ek uyarı yapılmaksızın yönetim tarafından silinir.

 

5.5. Lardi-Trans, bu Kullanıcı Anlaşması'nın gereklilikleri ve Sitenin ve Kullanım Hizmetlerinin diğer Kullanım Şartları ve Koşulları'na aykırı olarak bu kişi tarafından bağımsız olarak yayınlandıysa, diğer Kullanıcılar tarafından ticari işletme olmayan bir bireyin kişisel verilerinin kullanımının sonuçlarından sorumlu değildir. Lardi-Trans veya kullanıcı tarafından Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'na uyulmaması nedeniyle üçüncü taraflarca tanınmıştır.

 

5.6. Ulusal mevzuatın gerekliliklerine ve uluslararası düzenleyici belgelerin hükümlerine uymak için, iletişimi "Kişiler" sayfası veya Lardi-Trans yönetimi aracılığıyla gerçekleştirilen Lardi-Trans'da veri koruma konularında yetkili bir kişi atanmıştır.

 

6. Kullanıcı Bilgilerini Kullanma

 

6.1. Ne olursa olsun, diğer kullanıcılar ve / veya Lardi-Trans iletişim kanalının, Kullanıcı nezaket genel kabul görmüş kurallara uymayı kabul eder.

 

6.2. Kullanıcı açık izni olmadan kullanmamayı kabul eder Lardi-Trans, site ve / veya Hizmetler promosyon bilgileri ve / veya konu sitesini (hizmet) uymayan herhangi bir bilginin kitle iletişimi her türlü rapor etmek.

 

6.3. Herhangi bir şekilde Sitesine herhangi bir belge ve / veya görüntü, Kullanıcı garanti İndirilmesi:

 1. Kullanıcı dahil olmak üzere üçüncü tarafların bu haklarını ihlal etmeden siteye yüklenen sunulduğu amaç için (özellikle, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fikri mülkiyet haklarını) belge / resim kullanma hakkına sahiptir Kullanıcı herhangi bir sözleşme yükümlülüklerine sabit;
 2. (Özellikle fakat bununla sınırlı olmamak üzere yürürlükteki ceza hukuku) kamu hukuku çıkarlarını ihlal etmediği kamu erişimde belge / görüntü indirin.

 

6.4. Kullanıcı diğer üyeleri ve / veya Lardi-Trans, özellikle karşı sahtekarlık kabul eder, ancak bununla sınırlı olmamak üzere Sitesi kullanarak mesaj / Hizmetler yeterli otorite, kayıt, kişisel veya kontak diğer kişilere olmadan belirten herhangi bir bilgi, veri ve kullanıcı ve / veya niyetinde arasındaki ilişkinin bir birey ya da güvenilir bir şirket hakkında bilgi gösteriminin doğru kimliğine aldatamayacakları herhangi bir başka iletişim bilgileri, Üyeleri. Kullanıcı bu tür adımlar dolandırıcılık ve böylece bir suç olarak sınıflandırılabilir olduğunu anlar.

 

6.5. Lardi-Trans, özellikle Hizmet içinde Kullanıcıya verilir erişmek için veri derleme (veritabanı) üzerinde münhasır fikri mülkiyet haklarının sahibidir, ancak bununla sınırlı olmamak üzere ulaşım için sunulan mallar üzerindeki siparişlerde verilerin derlenmesi ve / veya varlığı serbest yük taşımacılığı. Kullanıcı yalnızca doğrudan malların taşınması ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak için, Lardi-Trans sahip olunduğu için yukarıdaki fikri mülkiyet haklarını kullanmak için münhasır olmayan hakkı verilir. Tüm hakları kullanıcı tarafından sağlanan bu Anlaşma doğrudan yer almayan Lardi-Trans kullanıcı tarafından sağlanan ve depolanmak üzere kabul edilmez (nasıl kullanılacağı) veri derlemeleri kullanmak. Özel olarak, ancak bunlarla sınırlı değildir: Kullanıcı çoğaltmak ve / veya herhangi bir açık bu sözleşme anlamına sağlanan fikri mülkiyet Lardi-Trans dağıtma sahip değildir.

 

6.6. Ticari işletme olmayan bireyler, bu verilerin bir kopyasına ihtiyaç duymaları veya bu bilgileri üçüncü taraf hizmetlerinde kullanmayı planlamaları durumunda kişisel verilerini dışa aktarma hakkına sahiptir. Ticari işletme olmayan bir bireyin kişisel verileri, Lardi-Trans yönetimi tarafından, kimliğinin koşulsuz olarak onaylanmasına bağlı olarak, böyle bir bireyin cazibesine dayanarak ihraç edilir.

 

6.7. Ticari işletme olmayan bireyler, ulusal mevzuat hükümleri ve uluslararası düzenleyici belge hükümleri tarafından öngörülen hallerde kişisel verilerini silme hakkına sahiptir, bilgiler kısmen veya tamamen silinecektir. Ticari işletme olmayan bir bireyin kişisel verileri, kullanıcı tarafından kişisel sayfasında ve / veya Lardi-Trans yönetimi tarafından, kimliğinin koşulsuz olarak onaylanmasına bağlı olarak, böyle bir bireyin cazibesine dayanılarak kişisel olarak silinir.

 

7. Bileşim ve Kullanıcı Sözleşmesi aksiyonu

 

7.1. ulaşım için sunulan uygulamaların yüklerin yerleştirme ve / veya ücretsiz kargo taşımacılığı varlığı, "Bölge güvenilirliği konaklama yorumlar: Şüphe kaçınma, yukarıdaki kuralları dahil / Sitenin bölümleri, ancak bunlarla sınırlı geneldir ve tüm hizmetler için geçerli "Otomatik Pazar Forumu.

 

7.2. belgeler aşağıda listelenmiştir ve / veya aşağıdaki sayfalarda işlevsel talimat beraberindeki bireysel hizmetlerin kullanımı için özel kurallar belirlemek ve bu Anlaşmanın ayrılmaz bir parçasıdır:

  1. Hizmetler ve Fiyatlar
  2. Başvuru Gönderme Kuralları
  3. Güvenilirlik Bölge Kuralları
  4. Konaklama Kuralları yorumu
  5. Gizlilik Politikası
  6. Forumun kuralları

 

8. İletişim Lardi-Trans

 

8.1. Bize nasıl ulaşacağınıza ilişkin bilgiler "Bize Ulaşın" sayfasında bulunabilir. Ayrı bir web formu olan “Destekle İrtibata Geçin” veya Destek Sohbeti de kullanabilirsiniz.

 

8.2. Sitenin ve / veya Hizmetlerin normal çalışması fikrinden sapan iddia edilen arızaların ve / veya diğer fenomenlerin tespit edilmesi durumunda, “Site Haberleri” bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

 

8.3. Anlıyor ve kabul edersiniz çıkarları hem sizin ve bizim, çeşitli konularda dahil olabilir diğer tüm iyi niyetli partiler gibi, müşteri desteği ile telefon görüşmelerini kaydetmek hakkına sahip de.

 

Son güncelleme tarihi: 2018-05-24