cargo to_shiper

Nakliyeciler için

Lardi-trans, etkili kargo taşımacılığı işi için kapsam sağlar. Kamyon bulmak, navlun eklemek veya ihale yapmak için araçlarımızı kullanın.

search

Kamyon arama

Lardi-trans platformu, bir kamyon araması için kapsamlı bir araca sahiptir. Geniş parametre seçimi, en iyi teklifleri görmenizi sağlar

Otomatik arama işlevi size en son harika tekliflerin bildirimlerini gönderecek

Navlun ekle

Taşıma talebi ile yükünüzü Lardi-trans platformuna ekleyin ve taşıyıcılardan teklif alın

Esnek parametre yapılandırması, Lardi-trans platformunun tüm kullanıcıları için veya yalnızca ortak listeniz için kargo eklenmesini özelleştirmenize olanak tanır.

Teklifiniz binlerce kullanıcı tarafından görülecektir.

Bir teklif eklemek ~3 dakika sürer

vehicle

Talepler

Ek yazılım kullanmadan gelen yük taşıma taleplerinin verimli yönetimi.

Potansiyel Müşteriler özelliği, katılımcıların tercihlerini ve finansal gereksinimlerini yakalarken bilgi almaktan nakliyeyi tamamlamaya kadar yeni kargo işlemenin otomasyonunu sağlar.

Mevcut veri tabanınızı kullanarak potansiyel taşıyıcıların bir listesini oluşturun veya Lardi-trans platformunda yenilerini keşfedin. İsteğin tüm kriterlerini karşılayan bir taşıyıcı seçin.

leads
carpark

İhaleler

Göndericiler için nakliye maliyetini en aza indirme fırsatı sağlayın

En iyi teklifleri almak için teklifinizi belirtilen gereksinimlerle Lardi-trans platformuna ekleyin. Kazanan, hizmetleri için en düşük fiyatı sunan kişidir.

Elektronik belge yönetimi

Yerleşik belge yönetim sistemi, işletmenizin verimliliğini artırır ve zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Dokümanları sınırsız olarak iş ortaklarınızla depolayın ve paylaşın.

document
transport

Benim navlunum

Bu araçla navlununuzu kolayca yönetebilirsiniz - Lardi-Trans platformunda navlun teklifleri oluşturun, çoğaltın, planlayın ve yerleştirin. Bir nakliye talebinde bulunduktan sonra taşıyıcılardan gelen en iyi teklifleri kabul edin.

message

Yerleşik kısa mesaj

Yerleşik habercinin basit, sezgisel arayüzü, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza mesaj ve dosya göndermenizi sağlar.

Bağlı kalın

Lardi-Trans, ihtiyacınız olan her şey tek bir mobil uygulamada

App StoreGoogle Play
Device

Özellikle hacimli sanayi mallarının, inşaat malzemelerinin ve büyük miktarlardaki gıda maddelerinin uzun mesafeli teslimatı söz konusu olduğunda, nakliye için hızlı mal tedarikine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu büyüme, küçük ve orta ölçekli işletmelerin dinamik gelişiminin yanı sıra ülkenin genel ekonomik ilerlemesinden de kaynaklanıyor

.

Herhangi bir ticaret şirketinin başarısı ve kârı doğrudan yüksek kaliteli ve yetkin lojistiğe bağlıdır ve bu sürecin kilit unsuru malların karayolu ile taşınmasıdır.

Küçük şirketler genellikle sürekli olarak özel kamyonlar bulundurmazlar, nakliye siparişlerini üçüncü taraf şirketlere veya özel nakliyecilere yaptırmayı tercih ederler. Onlar için karayolu taşımacılığı için yük bulma bölümünü geliştirdik. Burada vücut tipinize ve istediğiniz teslimat yerine uygun bir yük bulabileceksiniz.

Her zamanki kargo aramasına ek olarak, ek bir kamyon yükü yapmanıza olanak tanıyan ilişkili kargoları da arayabilirsiniz.

İlişkili kargonun aranması: her amaç için rasyonel bir çözüm

Fur, bir römork (yarı römork) ve bir traktörden oluşan, 2 ila 22 ton yük kapasitesine sahip bir araçtır. Günümüzde tırlar sadece Ukrayna'da değil, yurt dışında da en yaygın kargo teslim aracı haline gelmiştir. Bununla birlikte, genellikle eksik yükleme sorunu vardır ve kamyonun bir kısmı boş kalır. Kârlılığı artırmak için, taşıyıcılar ek yük bulma hizmetini kullanabilir.

Standart 15-20 tonluk bir kamyonla taşıma sürecinde, sevkiyat görevlisinin bir görevi vardır; taşınan ürünlerin küçük sevkiyatlarını birleştirmek ve ilgili kargoyu aramak. Bu teslimat türü prefabrik teslimat olarak kategorize edilir.

Diğer şehirlere taşıma, yükün niteliğine, yol koşullarına ve hava durumuna bağlı olarak farklı treyler türleri kullanılarak gerçekleştirilebilir:

  1. İzotermal vagonlar veya frigorifik kamyonlar: Özelliklerini korumak için belirli bir sıcaklık rejimi gerektiren bozulabilir ürünlerin taşınması için kullanılırlar.

    İzotermal vagonlar veya frigorifik kamyonlar: Özelliklerini korumak için belirli bir sıcaklık rejimi gerektiren bozulabilir

  2. Çadır Römorkları: Çeşitli yağış koşullarında ev aletlerinin veya hammaddelerin taşınması için vazgeçilmezdir.

  3. Longlinerler: Büyük mal sevkiyatlarının veya standart dışı parametrelere sahip malların sorunlu rotalar boyunca taşınması için kullanılırlar.

Navlun taşıma maliyetleri, taşınan malların türü, ağırlığı ve boyutunun yanı sıra taşımanın karmaşıklığı ve mesafesine göre ücretlendirilir. Her tür gönderi ve rota için doğru çözüme sahibiz.

Navlun tedarikinin özellikleri

Aracılar olmadan navlun tedarik etmek, hem nakliye hizmetleri sağlayan şirketler hem de müşterileri için büyük ilgi görmektedir. Bu, birçok olumlu yönü olan karşılıklı fayda sağlayan işbirliği için en kabul edilebilir seçenektir:

  • çeşitli güzergahlardaki minibüs yolculuklarının düzenliliği nedeniyle ilgili kargoyu mümkün olan en kısa sürede gönderme fırsatı;
  • Ayrı bir kamyon sipariş etme ihtiyacının olmaması ve nakliye masraflarının kısmi olarak ödenmesi nedeniyle müşteri için önemli tasarruflar;
  • standart taşıma koşulları altında müşterinin kargosunun güvenliğinin ve dikkatli muamelesinin garanti edilmesi;
  • Tam yük taşımacılığı nedeniyle taşıyıcı şirketin demiryolu araçlarının verimliliğinin artması
.

Bu nedenle, taşıyıcı, ortak dökme yük taşıyarak kendi filosunun karlılığını artırır ve teslim edilen malların maliyetini düşürerek benzer ürünlere karşı rekabet gücünü güçlendirir.

Bu tür taşımacılığın ilgili her bir taraf için somut sakıncaları da vardır. Müşteri, uygun bir yönde boş araç olup olmadığını sürekli olarak izlemeli ve taşıyıcı, navlun siparişlerini aramalıdır. Kargo ve nakliye arayışını kolay ve zaman alıcı bir prosedüre dönüştürmek için şirketimiz uygun bir çevrimiçi hizmet sunmaktadır.

Lardi-Trans: başarılı taşımacılık operasyonları için işlevsel bir proje

Lardi-Trans» web sitesinin navigasyonu, aracılar olmadan navlun arayarak birkaç dakika içinde karlı bir anlaşma yapmanıza olanak tanır, bu da şirketin lojistik analiz maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Lardi-Trans bölümündeki tamamen ücretsiz «bir kamyonda yük arıyorum» uygulaması sayesinde, kayıtlı her kullanıcı hızlı bir şekilde kargo taşımacılığı için bir sipariş bulabilir ve AB'den yeni ortaklarla iş ilişkileri kurabilir, bunlar hakkında bilgi kataloğumuzda toplanır.

Çevrimiçi platformumuzda karayolu taşımacılığı için arama yaparken, sistemin müşteri tekliflerini doğru bir şekilde analiz edebilmesi ve makul bir fiyata uygun seçenekler sunabilmesi için talebinizin tüm alanlarını doğru bir şekilde doldurmanız önemlidir. Web kaynağının düzenli olarak güncellenen işlevselliği, önceden kararlaştırılmış ekstra yük yoluyla malların taşıma veya teslimat maliyetini düşürmek için potansiyel fırsatlar sunar.

Aynı zamanda, talebin tüm alanlarını doğru bir şekilde doldurmak önemlidir.

Lardi-Trans çevrimiçi platformu, mümkün olduğunca basit, hızlı ve verimli bir şekilde nakliye için yük aramanıza olanak tanır!