Taşıyıcılar için

Lardi-trans, verimli filo yönetimi ve çeşitli yönlere göre hızlı yük arama için bir dizi çözüm sunar

to_carrier
search

Yük arama

Lardi-trans platformu, bir yük araması için kapsamlı bir araca sahiptir. Geniş parametre seçimi, en iyi teklifleri görmenizi sağlar

Otomatik arama işlevi size en son harika tekliflerin bildirimlerini gönderecek

Araç ekle

Nakliye talebi ile aracınızı Lardi-trans platformuna ekleyin ve nakliyecilerden teklif alın

Esnek parametre yapılandırması, Lardi-trans platformunun tüm kullanıcıları için veya yalnızca ortak listeniz için ulaşım eklemeyi özelleştirmenize olanak tanır.

Teklifiniz binlerce kullanıcı tarafından görülecektir.

Bir teklif eklemek ~3 dakika sürer

vehicle
carpark

Filo

Hızlı bir navlun araması için arabalarınızı Lardi-trans platformuna ekleyin

Filoyu kullanarak araç talebinizi oluşturun ve araç parametrelerinizi girerek zamandan tasarruf edin

Elektronik belge yönetimi

Yerleşik belge yönetim sistemi, işletmenizin verimliliğini artırır ve zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Dokümanları sınırsız olarak iş ortaklarınızla depolayın ve paylaşın.

document
transport

Araçlarım

Bu araçla navlununuzu kolayca yönetebilirsiniz - Lardi-Trans platformunda navlun teklifleri oluşturun, çoğaltın, planlayın ve yerleştirin. Bir nakliye talebinde bulunduktan sonra taşıyıcılardan gelen en iyi teklifleri kabul edin.

message

Yerleşik kısa mesaj

Yerleşik habercinin basit, sezgisel arayüzü, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza mesaj ve dosya göndermenizi sağlar.

İhaleler

Avantajlı bir ulaşım teklifi alma fırsatı sağlayın.

Lardi-trans platformunda nakliyecilerin ihalelerini bulun ve bunlara katılın.

tenders

Bağlı kalın

Lardi-Trans, ihtiyacınız olan her şey tek bir mobil uygulamada

App StoreGoogle Play
Device

Haulage – popüler bir iş kolu. Girişimciler genellikle uzak bir bölgeye ve özel şahıslara küçük bir sipariş – bazı hacimli eşyaları acilen taşımak için. Böyle bir araba sipariş etmek için mantıklı değil. Ama bir otostopçu bulmak mümkün. belirli bir rota üzerinde. Bu şekilde, kargo sahipleri yalnızca işgal edilen hacim için ödeme yapar. lojistik maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Özellikle elektronik bir sistemle "Lardi-Trans" kargo taşımacılığı için ilgili taşımacılığı arayın – sorun değil.

"Lardi-Trans" ile karayolu ile kargo taşımacılığı: her zaman yoldayız!

"Lardy-Trans" – yük taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış, ücretsiz ve ilişkili nakliye bulmak için lider bir platformdur. Web sitemizde ayrıntılı veriler içeren geniş bir şirket kataloğuna ve aktif bir taşımacılık forumuna erişebilirsiniz. Size sadece malların taşınması için nakliye bulma değil, aynı zamanda rotanızdaki mevcut taşıyıcılar hakkında bilgi alma fırsatı da sunuyoruz. Platformumuzda farklı kapasite ve tiplerde 2700'den fazla araç kayıtlı olup, şehir içi ve şehirlerarası güzergahlarda hizmet vermektedir.

1999 yılında kurulan "Lardi-Trans" yük taşımacılığı pazarındaki güvenilirliğini ve talebini teyit etmektedir. Bugün yenilikçi bir arayüz ve kullanışlı kargo arama sistemi ile modern bir platform sunuyoruz. Web sitemizde sadece kargo taşımacılığı için bir araç kiralamakla kalmaz, aynı zamanda bir dizi başka yararlı özelliği de kullanabilirsiniz:

LardiTrans"LardiTrans"

  • Mesafeyi mümkün olduğunca gerçeğe yakın hesaplayın.
  • Güvenilir karşı tarafları aramak ve kontrol etmek için "Reliability Zone" bölümünde gelecekteki ortak hakkında tam bilgi edinin.
  • Portal hizmetlerinin ayrıntılı maliyetini öğrenin.
  • TrucksNearMe – ücretsiz taşımacılığın ayrıntılı özellikleri ile harita üzerinde kargo taşımacılığı için bir araba bulun. Bu özellikle uzun mesafeli siparişler için uygundur.
.

Verimli ve güvenli nakliye hizmetleri için "Lardy-Trans"'ı seçin!

Yük taşımak için nasıl araç bulabilirim?

Her gün binlerce müşteri navlun ilanı vererek platformumuzda otostopçu bulmayı kolay ve rahat hale getiriyor. Asıl zorluk bir rota ve fiyat üzerinde anlaşmaya varmaktır ve biz bu süreci mümkün olduğunca basit ve verimli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Doğru nakliyeyi bulmak için tek yapmanız gereken web sitemizdeki hızlı bir formu doldurmak. Sistemimiz size anında deneyimli nakliyecilerden güncel teklifler sunacaktır. Buradan gönderinizi Avrupa'ya taşımak için mükemmel kamyonu kolayca seçebilirsiniz.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle platformumuz hızlı ve kolay bir şekilde nakliye bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yükünüzle ilgilenmek için bize güvenin; rota, fiyat ve hizmet kalitesi açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan güvenilir ve verimli yük taşımacılığı sağlayacağız.

Zamanınızın değerli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle platformumuz hızlı ve kolay bir şekilde nakliye bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Karayolu ile kargo taşımacılığının incelikleri

Doploading veya hitch loading – hizmeti çok popülerdir. Rotayı takip ederek, tam yüklü olmayan araçlar küçük siparişleri belirtilen varış noktalarına teslim edebilir. Bir yandan, bireyler ve küçük şirketler lojistik konusunda büyük tasarruf sağlayabilir, ancak diğer yandan, rotadan birkaç kilometre sapmaları ve yükleme/boşaltma için zaman harcamaları gerektiğinden teslimat süresi biraz gecikebilir.

Ancak "Lardy-Trans" – aracılığıyla kargo taşımacılığı aramanın ana avantajı güvenilirliktir. Malların bütünlüğü ve beraberindeki belgelerin doldurulmasının doğruluğu konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü sitemizde yalnızca doğrulanmış şirketlere ve kişilere reklam veriyoruz.

"Lardy-Trans": yük taşımacılığında kişisel yardımcınız!